Üretim Teknolojileri

Enjeksiyon / Robot Teknolojileri

Hassas ürünlerin üretilmesi ve verimlilik ilkesine bağlı olarak müşteri özel isteklerini de karşılamak amacıyla üretim hatlarında robot teknolojilerinden de faydalanılmaktadır.

Üretim Teknolojileri

Montaj – Kaynak

Müşteri talepleri doğrultusunda enjeksiyon hatlarından gelen parçalar için metal burç, metal insert, o-ring, vibrasyon kaynak ve ultrasonik kaynak prosesleri ile üretim desteklenmektedir.

Üretim Teknolojileri

Kontrol Sistemleri

Müşteri özel istekleri doğrultusunda poka-yoke sistemleri, balans kontrol sistemleri, sızdırmazlık kontrol sistemleri v.b. test sistemlerinin olduğu makine ve ekipmanlar kullanılmaktadır. Kullanılan ekipmanlara ait tasarımlar mühendislik ekibimiz gözetiminde onaylı tedarikçilerimiz ile gerçekleştirilmektedir.

Kendi fabrikamızda ürettiğimiz tüm alt parçalar ile tedarikçilerimizden temin ettiğimiz diğer alt parçaları ön montaj ve ana montaj hatlarımızda birleştirip nihai test ekipmanlarımızda %100 fonksiyonel test (sızdırmazlık, fotometsi, ampul yakma) ve görsel kontrol uygulayıp müşterilerimize sevk edilmektedir.

Üretim Teknolojileri

Final Kontrol

Müşteri özel istekleri doğrultusunda proje esnasında belirlenen ve teknik resimde istenilen özel karakteristikleri karşılayabilecek tam otomatik makinelerin tasarımları mühendislik ekibimiz gözetiminde onaylı tedarikçilerimiz ile gerçekleştirilmekte ve devreye alınmaktadır.

İlave olarak %100 görsel kontrol operasyonları için makine başı ve özel prosesler ile PPM hedefleri eksiksiz sağlanmaktadır.

Üretim Teknolojileri

Kalıphane

Kazandığımız uluslararası proje deneyim ve kalite standartlarını benimseyerek tüm projelerde optimum fiyat-kalite dengesini yakalamayı hedeflemektedir.

Kalıp imalatında, bakım sürelerinde maliyetlerin düşürülmesi ve verimli üretim kapasitesinin artması amacıyla tasarımlar iş ortaklarımız ile birlikte mühendislik ve tasarım ekibi ile yapılmaktadır.

Menü